Запрошуємо вас відвідати лекцію французького соціолога Жана-Марка Стебе “Подорож у серце ідеальних міст: від Античності до наших днів”, що відбудеться у четвер, 15 червня. Лекція стане продовженням циклу “Соціальна нерівність, паритет, опіка в міському просторі: від реальності до утопії”, який проводить Французький інститут Україні спільно з Центром візуальної культури.

Від Античності до сьогодні люди створювали моделі ідеальних міст, у яких відображали свої концепції гарного, збалансованого та добропорядного, архітектурної гармонії та соціальної справедливості. Автори цих проектів вірять, що архітектура форми може змінювати не тільки життя людей, роблячи його більш гармонійним, але і суспільство. Однак, урбаністична утопія, як і будь яка інша, іноді знеособлює та пригнічує людську індивідуальність.

Жан-Марк Стебе – професор соціології в Університеті Лотарингії (Нансі, Франція). Вивчає соціально-територіальну фрагментацію та урбаністичні утопії. Автор таких книг як “Стереотипи у питаннях соціального житла”, “Соціальне житло у Франції”, “Соціологія міста”, “Важливі питання міста та урбанізму”, “Що таке утопія?”, “Криза передмість”.
Робоча мова – французька з послідовним перекладом на українську.

Вхід вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.