Сьогодні, 17 червня, під Міністерством охорони здоров’я пройшла акція «Врятуймо медицину разом». Медсестри та лікарі з руху #БудьякНіна вкотре вийшли на вулицю, аби привернути увагу чиновників до низьких зарплат у галузі, які часто не дотягують навіть до прожиткового мінімуму. Також вони звертали увагу на безправність медиків і неможливість довести зараження COVID-19 на робочому місці. На їхню думку, рік медичної сестри, що нині триває в Україні, став найгіршим для медсестер за всі останні роки.
Учасницям акції вдалося поспілкуватися з директоркою Центру розвитку медсестринства Катериною Балабановою, а згодом — з новим міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком. Чиновники пообіцяли медсестрам розглянути їхні пропозиції на робочій зустрічі, ліквідувати заборгованості з зарплати та, в майбутньому, збільшити зарплати медикам. Однак коли чекати цих змін — відповісти не змогли.
![](https://i2.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210617_115342.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0192.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0206.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0208.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0211.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0212.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0230.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0237.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0247.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0248.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0252.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0259.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0264.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0270.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0295.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_296.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0305.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0322.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0326.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0345.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0365.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0370.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0384.jpg?ssl=1)