У неділю, 26 вересня, о 12:00 пройде Кліматичний марш, який організовує організація «Екодія». Старт — Михайлівська площа у Києві.

Вимоги організатор_ок:

«Кліматична криза – реальність, з якою доведеться стикатися не лише майбутнім поколінням. Ми відчуваємо її наслідки вже зараз. Жахливі повені в Європі, Китаї, Індії. Лісові пожежі, викликані аномально спекотною погодою, в Канаді, Туреччині, Чорногорії. Десятки тисяч людей постраждали, сотні загинули.

Україна теж не пасе задніх: у Запорізькій області фіксують смерчі, Одесу заливають повені, пилова хмара з Сахари накриває всю країну, липень у столиці вкотре б’є температурні рекорди. Вже зараз в небезпеці тисячі людських життів, гектари лісів, наші домівки і наші гроші, які доведеться витрачати на боротьбу із наслідками кліматичної кризи. Якщо нічого не змінювати, далі ставатиме лише гірше. ⏰ Часу зволікати не лишилось! Ми виходимо на вулиці Києва, щоб ще раз нагадати нашим чиновникам про найбільшу загрозу для людства — зміну клімату та природні катаклізми, пов’язані з нею.

Що ми вимагаємо?

  • Кліматичну кризу ще можна сповільнити, щоб уникнути найгірших наслідків. Ми разом з усім світом маємо відмовлятися від брудної енергетики та промисловості, що її спричиняють, та розвивати більш зелену економіку. Ми хочемо, щоб наші податки витрачалися на реальні дії влади для недопущення зміни клімату.
  • Вимагаємо збільшити фінансування у Держбюджеті на заходи зі скорочення викидів парникових газів, адаптації до зміни клімату та природоохоронні заходи.»

Фоторепортаж «Політичної критики» «Маршу за клімат» з 2019 року можна переглянути тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.