Коронавірус поступово паралізує життя у країні, але не паралізував солідарність. У Києві, Харкові та інших містах виникає дедалі більше ініціатив, що готові допомагати людям в умовах карантину. Зібрати такі ініціативи в одному місці, щоб люди, які потребують допомоги, могли знайти тих, хто може її надати, покликана створена вчора фейсбук-група «Україна на карантині».
У групі пропонують допомогти літнім людям сходити за продуктами, приглянути за дітьми, надати безкоштовну медичну консультацію чи допомогти відстояти трудові права у разі їх порушення чи звільнення з роботи (а звільнення вже почалися). Перелік організацій та ініціатив з їхніми пропозиціями можна знайти в цій таблиці.
Запропонувати свою допомогу у групі можете і ви.
Аналогічна ініціатива з’явилася і в Харкові.
![](https://i1.wp.com/politkrytyka.org/wp-content/uploads/2020/03/90296307_2562215047218344_5965774385200496640_n.jpg?resize=525%2C479)