Споживачі люблять і живуть своїми смартфонами, планшетами та лептопами. Шквал технологічних новинок безупинно виливається на ринок, обіцяючи деталі кращий зв’язок, нескінченні розваги та миттєву інформацію. Обсяги вражають. До 2020 року чотири мільярди людей матимуть особистий комп’ютер. У п’ятьох мільярдів будуть мобільні телефони. Але в цієї революції є й темна сторона, прихована від більшості споживачів. У своєму розслідуванні, що відбувається по всьому світі, режисерка Сью Вільямс викриває за лаштунки індустрії електроніки та доводить, що навіть найменші гаджети мають смертельні наслідки для довкілля та здоров’я.

Показ стрічки «Ненавмисна смерть» відбудеться 25 березня, о 19:00 в IZONE. Демонструється мовою оригіналу з англійськими та українськими субтитрами. Вхід вільний.

А 26 березня на дискусії, що розпочнеться о 10:00 в IZONE на прикладі стрічки Кейтлін Бойл, засновниця дистрибуторської фірми Film Sprout, розповість, як низові глядацькі ініціативи та громадські акції на кшталт підписання петицій створюють нові можливості для документальних фільмів, націлених на зміни у світі.

Кейтлін Бойл заснувала дистрибуторську фірму Film Sprout у 2009 році, просуваючи ідею про здатність фільмів впливати на низові зміни у суспільстві. Вона залучала глядацьку аудиторію для більш ніж п’ятдесяти фільмів.

Робоча мова – англійська з синхронним перекладом на українську. Вхід вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.